U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid sinds 26 september 2016)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 24 september 2014 - 25 september 2016)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Koersel op 16 december 1966
Beroep
  • bedrijfsleider, Damhert Nutrition NV
  • advokaat (1990 - 1991)
Diploma's
  • licentiaat rechten, VUBrussel (1990)
Interesses
  • KMO en vergunningenbeleid
  • arbeidsmarkt en doelgroepenbeleid
  • dierenwelzijn

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Motstraat 107
3582 BERINGEN(KOERSEL)

Privé

Motstraat 107
3582 BERINGEN(KOERSEL)
GSM: +32 475 84 41 05