U bent hier

Frieda Verougstraete-Deschacht

Vlaams Volksvertegenwoordiger: Frieda Verougstraete-Deschacht

Meer informatie over Frieda Verougstraete-Deschacht?

Geïnteresseerd in alle initiatieven van Frieda Verougstraete-Deschacht?

Blijf op de hoogte van nieuwe initiatieven van Frieda Verougstraete-Deschacht

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (situatie op 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid situatie op 28 september 2020)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 9 oktober 2019 - 28 september 2020)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Meer informatie

Geboren te Knokke op 21 oktober 1968
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Oostende (2 januari 2007 - 1 januari 2013)
  • provincieraadslid West-Vlaanderen (december 2006 - 1 december 2012)
Interesses
  • gezins-, bejaarden-, gehandicapten- en jeugdbeleid
  • toerisme en cultuur
  • immigratie- en veiligheidsvraagstukken
  • gezondheidszorg en welzijn

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Verenigde-Natieslaan 27
8400 OOSTENDE

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL