U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (vast lid sinds 9 oktober 2019)

Meer informatie

Geboren te Herentals op 31 januari 1972
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Herentals (1 januari 2007 - 31 december 2012)
  • gemeenteraadslid Herentals (sinds 1 april 2014)
  • gemeenteraadslid Herentals (1 januari 2003 - 31 december 2006)
Beroep
  • beroepsmilitair (1993 - 1996)
  • administratief medewerker (2000 - 2008)
  • zelfstandig hondenkapper (sinds 2010)
Diploma's
  • hondenkapper, Syntra Hasselt (2009)
  • ambulancier, Koninklijke School Medische Dienst (1993)
  • TSO verpleegaspirante, De Voorzienigheid (1990)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL