U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (voorzitter sinds 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer informatie

Geboren te Oostende op 18 januari 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Brussel (sinds 1 januari 2006)
  • schepen Brussel (1 januari 2012 - 1 januari 2018)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • fractievoorzitter in het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (10 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • fractievoorzitter in het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (14 juli 2009 - 24 mei 2014)
Beroep
  • zelfstandig vastgoedexpert (2002 - 2006)
  • schrijver (sinds 2017)
Diploma's
  • burgerlijk bouwkundig ingenieur, VUB (2002)
  • master en gestion intégrée, ULB (2002)
Interesses
  • mobiliteit
  • onderwijs
  • stedenbouw
  • sport
  • kunst
  • literatuur
  • technologie

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Kerkeveldstraat 37
1020 BRUSSEL (LAKEN)
GSM: +32 476 21 39 60