U bent hier

Elke Wouters

Vlaams Volksvertegenwoordiger: Elke Wouters

Geïnteresseerd in alle initiatieven van Elke Wouters?

Blijf op de hoogte van nieuwe initiatieven van Elke Wouters

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 5 december 2018)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (sinds 5 december 2018)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid sinds 5 december 2018)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid sinds 5 december 2018)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid sinds 5 december 2018)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid sinds 5 december 2018)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid sinds 5 december 2018)

Meer informatie

Geboren te Jette (Brussel) op 26 juli 1986
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Grimbergen (sinds 2 januari 2013)
  • gemeenteraadslid Meise (23 december 2009 - 28 juni 2012)
  • provincieraadslid Vlaams-Brabant (15 december 2012 - 2 december 2018)
Beroep
  • Raadgever welzijn en gezin, kabinet Vlaams viceminister-president Liesbeth Homans (2014 - 2018)
  • Raadgever welzijn, volksgezondheid en gezin, kabinet Vlaams viceminister-president Geert Bourgeois (2009 - 2014)
Diploma's
  • master in de Criminologische wetenschappen, VUB (Vrije Universiteit Brussel) (2009)
  • bachelor in Sociaal Werk, EHSAL (Europese Hogeschool Brussel) (2007)
  • Moderne talen-Wetenschappen, Maria Assumptalyceum (2004)
Interesses
  • sport
  • cultuur
  • welzijn en gezin
  • leefmilieu

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL