U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Hoofdstad (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (eerste ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Borgerhout op 21 februari 1980
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (16 juli 2009 - 24 mei 2014)
Beroep
  • onderzoeker, VUBrussel (2004 - 2009)
  • medewerker, Universitair Centrum voor Ontwikkelingssamenwerking (2002 - 2004)
Diploma's
  • licentiaat Communicatiewetenschappen, VUBrussel (2002)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Landsroemlaan 42/B1
1083 GANSHOREN
GSM: +32 485 61 63 15