U bent hier

Dirk de Kort

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (4 juli 2007 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (eerste ondervoorzitter 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (vast lid 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid 26 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid 28 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 september 2016)
  • Commissie ad hoc (vast lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (eerste ondervoorzitter 15 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 22 november 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 18 december 2012)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (ondervoorzitter 28 september 2009 - 14 februari 2012)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (4 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 10 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 23 januari 2008 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 7 januari 2009 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 10 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Openbare Werken, Mobiliteit en Energie (plaatsvervangend lid 10 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 10 juli 2007 - 6 januari 2009)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Turnhout op 28 juli 1964