U bent hier

Daniëlle Vanwesenbeeck

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Daniëlle Vanwesenbeeck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (25 januari 2017 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (25 januari 2017 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (eerste ondervoorzitter 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 25 januari 2017 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 25 januari 2017 - 8 januari 2019)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Antwerpen op 3 juli 1972