U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid sinds 18 juni 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc (vast lid 18 juni 2019 - 11 oktober 2019)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Sint-Niklaas op 13 november 1992
Beroep
  • directeur communicatie, sp.a (2017 - 2019)
Diploma's
  • master rechten, UGent (2018)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Arkestraat 16
9111 SINT-NIKLAAS (BELSELE)