U bent hier

Christian Van Eyken

Vlaams Volksvertegenwoordiger: Christian Van Eyken

Geïnteresseerd in alle initiatieven van Christian Van Eyken?

Blijf op de hoogte van nieuwe initiatieven van Christian Van Eyken

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • UF (sinds 25 mei 2014)
  • UF (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • UF (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • UF (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • UF (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (toegevoegd lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (toegevoegd lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (toegevoegd lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (toegevoegd lid sinds 24 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (toegevoegd lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (toegevoegd lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (toegevoegd lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (toegevoegd lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (toegevoegd lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Halle-Vilvoorde (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Halle-Vilvoorde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Etterbeek (Brussel) op 16 augustus 1954
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Linkebeek (1 januari 1993 - 31 december 2006)
  • gemeenteraadslid Tervuren (1 januari 2007 - 31 december 2009)
  • gemeenteraadslid Linkebeek (1 januari 1983 - 31 december 2006)
  • schepen Linkebeek (1 januari 1983 - 31 december 1992)
  • lid van de politieraad Tervuren (1 januari 2007 - 31 december 2009)
Beroep
  • gewezen vertaler (1989 - 1995)
  • gewezen leraar (1978 - 1989)
Diploma's
  • licentie germaanse, ULB (1978)
  • HSO wetenschappelijke B, Athenée Royal de Bruxelles (1973)
Interesses
  • samenleving tussen gemeenschappen in de Brusselse rand
  • milieuproblematiek
  • sociaal : minderbegunstigden, gehandicapten
  • mobiliteit

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Leerlooierijstraat 6/2
1930 ZAVENTEM
Telefoon: +32 2 305 76 72

Privé

Leerlooierijstraat 6/2
1930 ZAVENTEM
Telefoon: +32 2 305 76 72