U bent hier

Chris Steenwegen

Vlaams Volksvertegenwoordiger: Chris Steenwegen

Geïnteresseerd in alle initiatieven van Chris Steenwegen?

Blijf op de hoogte van nieuwe initiatieven van Chris Steenwegen

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (situatie op 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid situatie op 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Sint-Niklaas op 16 januari 1958
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL