U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 25 mei 2014)
  • Vlaams Belang (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (sinds 25 mei 2014)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid sinds 25 juni 2014)
  • Gemengde overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (vast lid sinds 11 januari 2017)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (toegevoegd lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (toegevoegd lid sinds 14 januari 2015)
  • Commissie ad hoc (toegevoegd lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (vast lid 28 september 2009 - 15 mei 2012)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 28 september 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (vast lid 15 januari 2014 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 27 september 2011)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 7 november 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 15 januari 2014 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 15 januari 2014 - 24 mei 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Genk op 8 november 1977
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • fractievoorzitter in de gemeenteraad Genk (sinds 1 januari 2007)
Beroep
  • politiek medewerker, Kamer van Volksvertegenwoordigers (2008 - 2009)
  • notarieel medewerker (2003 - 2008)
Diploma's
  • graduaat zakelijk vertalen en tolken, KHLim
  • graduaat rechtspraktijk, PHL

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Postwinningstraat 28
3600 GENK

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL