U bent hier

Carina Van Cauter

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Carina Van Cauter?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (26 mei 2019 - 31 augustus 2020)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (26 mei 2019 - 31 augustus 2020)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 31 augustus 2020)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 31 augustus 2020)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (vast lid 9 oktober 2019 - 31 augustus 2020)
  • Commissie voor de Vervolgingen (vast lid 9 oktober 2019 - 31 augustus 2020)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid 18 december 2019 - 31 augustus 2020)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (voorzitter 9 oktober 2019 - 31 augustus 2020)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 18 juni 2019 - 11 oktober 2019)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Merchtem op 27 juni 1962
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gouverneur provincie Oost-Vlaanderen (situatie op 1 september 2020)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (4 juli 2019 - 31 augustus 2020)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • fractievoorzitter in de Senaat (18 juli 2019 - 20 augustus 2020)