U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 4 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (sinds 4 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (vast lid sinds 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Recente vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Recente tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer informatie

Geboren te Tielt op 17 januari 1989
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Wingene (sinds 2 januari 2013)
  • schepen Wingene (sinds 5 oktober 2016)
Diploma's
  • doctor in de rechten, UGent (2018)
  • master in de rechten, UGent (2012)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Kerkplein 3
8750 WINGENE

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 479 67 85 41