U bent hier

Bert Moyaers

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (2 maart 2016 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (2 maart 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (voorzitter 3 oktober 2018 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 20 april 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 20 april 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 18 mei 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid 18 mei 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 25 januari 2017 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 2 maart 2016 - 2 oktober 2018)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (vast lid 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (vast lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid 2 maart 2016 - 24 januari 2017)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Herk-de-Stad op 20 september 1980