U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
  • N-VA (25 mei 2014 - 24 juli 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 24 juli 2014)

Meer informatie

Geboren te Leuven op 12 november 1970
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Beersel (1 januari 2006 - 1 januari 2009)
  • gemeenteraadslid Beersel (sinds 2 januari 2013)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 24 juli 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
Minister
  • viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Mobiliteit, Openbare Werken, Vlaamse Rand, Buitenlands Beleid, Onroerend Erfgoed en Dierenwelzijn (sinds 2 juli 2019)
  • Vlaams minister van Mobiliteit, Openbare Werken, Vlaamse Rand, Toerisme en Dierenwelzijn (25 juli 2014 - 1 juli 2019)
Beroep
  • stafmedewerker, Vormingscentrum Lodewijk Dosfel (1998 - 1999)
  • directeur, Vormingscentrum Lodewijk Dosfel (1999 - 1999)
  • fractiemedewerker, Volksunie Kamerfractie (1999 - 2000)
  • partijwoordvoerder, Volksunie/N-VA (2000 - 2004)
  • adjunct-kabinetschef/woordvoerder, Vlaamse regering (2004 - 2005)
  • kabinetschef/woordvoerder, Vlaamse regering (2005 - 2008)
Diploma's
  • licentiaat politieke wetenschappen, UGent (1998)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Martelaarsplein 7
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 66 00