U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (situatie op 28 september 2020)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (situatie op 28 september 2020)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (plaatsvervangend lid situatie op 30 september 2020)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid situatie op 28 april 2021)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid situatie op 30 september 2020)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Eeklo op 25 januari 1965
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Maldegem (situatie op 1 januari 2019)
Beroep
  • zaakvoerder

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Koning Albertlaan 46/B6
9990 MALDEGEM