U bent hier

Bart Nevens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Bart Nevens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (25 mei 2014 - 2 december 2018)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 2 december 2018)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (eerste ondervoorzitter 24 september 2014 - 2 december 2018)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 24 september 2014 - 2 december 2018)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 2 december 2018)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid 17 februari 2016 - 2 december 2018)
  • Gemengde overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (plaatsvervangend lid 11 januari 2017 - 1 januari 2018)

Meer info

Geboren te Leuven op 4 november 1966