U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (situatie op 4 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (situatie op 4 oktober 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (vast lid situatie op 19 oktober 2020)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (plaatsvervangend lid 3 juni 2020 - 19 oktober 2020)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Leuven op 10 augustus 1985

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Dunberg 66
3210 LUBBEEK
GSM: +32 475 66 03 34