U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vooruit (situatie op 21 maart 2021)
  • sp·a (18 juni 2019 - 21 maart 2021)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid situatie op 18 december 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid situatie op 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Sint-Amandsberg (Gent) op 9 december 1969
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • schepen Brugge (2 januari 2007 - 31 maart 2017)
  • provincieraadslid West-Vlaanderen (2012 - 11 januari 2017)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (situatie op 4 juli 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (12 januari 2017 - 25 mei 2019)
Diploma's
  • licentiate handelswetenschappen, EHSAL Brussel (1993)
Interesses
  • Opvolgen commissie Sport

Contact