U bent hier

Dinsdag 25 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op dinsdag 25 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit in het krokusreces ingepland.
Onze excuses.

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid sinds 18 december 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Interparlementaire Commissie voor de Nederlandse Taalunie (vast lid sinds 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Oostende op 8 maart 1989
Beroep
  • parlementair medewerker ECR-fractie, Europees Parlement (1 september 2015 - 1 juni 2019)
Diploma's
  • master of Advanced International Studies, Diplomatic Academy of Vienna (2015)
  • advanced master in European Integration and Economic Development, Institute for European Studies (2013)
  • master in EU Studies, UGent (2011)
  • bachelor in de politieke wetenschappen, UGent (2010)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL