U bent hier

Ann Soete

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (1 september 2017 - 25 mei 2019)
  • N-VA (25 mei 2014 - 31 augustus 2017)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 24 september 2014 - 31 augustus 2017)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 31 augustus 2017)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 31 augustus 2017)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Kortrijk op 18 februari 1959