U bent hier

Dinsdag 25 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op dinsdag 25 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit in het krokusreces ingepland.
Onze excuses.

Ann Brusseel

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (25 mei 2014 - 31 augustus 2018)
  • Open Vld (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (25 mei 2014 - 31 augustus 2018)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 31 augustus 2018)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 22 oktober 2014 - 31 augustus 2018)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 24 september 2014 - 31 augustus 2018)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (plaatsvervangend lid 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (plaatsvervangend lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid 24 september 2014 - 21 oktober 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (tweede ondervoorzitter 15 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (secretaris 9 november 2011 - 14 februari 2012)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 28 september 2009 - 8 november 2011)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Oostende op 17 januari 1976
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 31 augustus 2018)