U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
  • N-VA (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie ad hoc (vast lid sinds 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid 6 januari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid 28 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 25 september 2017 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (vast lid 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (voorzitter 5 november 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 5 januari 2016)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 24 september 2014 - 4 november 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Roeselare op 12 maart 1963
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • provincieraadslid Oost-Vlaanderen (5 december 2012 - 24 mei 2014)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)
  • deelstaatsenator (14 oktober 2014 - 23 mei 2019)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (sinds 6 maart 2015)
Beroep
  • projectleider, GfE (1989 - 1994)
  • managing director, Erbeko nv (1994 - 2014)
Diploma's
  • industrieel ingenieur elektromechanica, Groep T (1989)
  • graduaat marketing, Groep T (1989)
Interesses
  • energie
  • klimaat
  • innovatie
  • economie
  • technologie
  • buitenlandse handel

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 497 47 99 62