U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (sinds 26 mei 2019)
  • Groen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc (vast lid 18 juni 2019 - 11 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (tweede ondervoorzitter 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Gemengde overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (plaatsvervangend lid 11 januari 2017 - 1 januari 2018)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Bonheiden op 5 december 1983
Beroep
  • adviseur instroom allochtone studenten, KULeuven (2009 - 2010)
  • educatief medewerker, CBE Open School (2010 - 2011)
  • persmedewerker, Groen (2011 - 2014)
Diploma's
  • internationale betrekkingen, KULeuven (2006)
  • licentiaat geschiedenis, KULeuven (2005)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL