U bent hier

An Christiaens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (25 juli 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (25 juli 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 16 maart 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 27 februari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 15 maart 2016)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Tongeren op 25 november 1979