U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (situatie op 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid situatie op 25 november 2020)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Interparlementaire Commissie voor de Nederlandse Taalunie (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 9 oktober 2019 - 25 november 2020)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Hoogstraten op 1 oktober 1958
Beroep
  • cultuurwerker, stad Turnhout (1982 - 1986)
  • stafmedewerker/directeur, stad Turnhout (1987 - 2009)
  • afgevaardigd bestuurder/directeur, APB de Warande (2009 - 2019)
Diploma's
  • licentiaat communicatiewetenschappen, KULeuven (1981)
Interesses
  • cultuur
  • media

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Pastoor Ceulemansstraat 18
2330 MERKSPLAS
GSM: +32 476 46 97 51