U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (situatie op 5 mei 2021)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (situatie op 5 mei 2021)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid situatie op 12 mei 2021)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (vast lid situatie op 12 mei 2021)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Duffel op 8 september 1981
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Duffel (situatie op 1 januari 2013)
  • eerste schepen Duffel (1 januari 2013 - 31 december 2018)
  • lid van de politieraad Bodukap (situatie op 1 februari 2019)
Beroep
  • stafmedewerker, Prego vzw (2005 - 2006)
  • parlementair medewerker, Senaat (2006 - 2007)
  • mobiliteitsadviseur, Provincie Antwerpen (2007 - 2020)
  • projectleider mobiliteit, MINT nv (sinds 2020)
Diploma's
  • Master Internationaal en Europees Recht, Vrije Universiteit Brussel (2004)
  • Master Politieke Wetenschappen, Universiteit Gent (2003)
Interesses
  • Energie
  • Mobiliteit
  • De strijd voor mensenrechten en tegen wapenhandel
  • Lokale politiek

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL