U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (sinds 18 juni 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Interparlementaire Commissie voor de Nederlandse Taalunie (vast lid sinds 9 oktober 2019)

Meer informatie

Geboren te Bree op 12 januari 1975
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Kinrooi (sinds 1 januari 2013)
  • provincieraadslid Limburg (1 december 2006 - 17 juni 2019)
Diploma's
  • licentiaat criminologie, KULeuven (2000)
  • maatschappelijk assistent, Katholieke Hogeschool Leuven (1997)
  • maatschappelijk assistent, Katholieke Hogeschool Leuven (1997)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Weertersteenweg 168
3640 KINROOI

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 498 86 95 78