U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (situatie op 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (plaatsvervangend lid situatie op 3 juni 2020)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (vast lid situatie op 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Leuven op 10 juli 1985
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • schepen van Financiën, Lokale Economie, Smart City-Citymarketing en Toegankelijkheid Diest (situatie op 3 januari 2019)
Diploma's
  • toegepaste economische wetenschappen, KULeuven (2008)

Contact