U bent hier

Stemmen uit de stilte

 

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (situatie op 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (vast lid situatie op 3 juni 2020)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (tweede ondervoorzitter situatie op 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Aalst op 8 oktober 1980
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid (situatie op 2 januari 2013)
  • schepen Aalst (situatie op 7 januari 2013)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • quaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (20 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • Bureaulid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (30 juni 2014 - 20 januari 2016)
Diploma's
  • notariaat, UGent (2004)
  • rechten, KULeuven (2003)
Interesses
  • justitie
  • migratie
  • integratie
  • wonen
  • welzijn
  • ouderenzorg

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Vlaanderenstraat 12
9300 AALST