U bent hier

Gustaaf Pelckmans

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Gustaaf Pelckmans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (18 juni 2019 - 1 mei 2021)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (26 mei 2019 - 1 mei 2021)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 1 mei 2021)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 1 mei 2021)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 1 mei 2021)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 25 november 2020 - 1 mei 2021)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 9 oktober 2019 - 1 mei 2021)
  • Interparlementaire Commissie voor de Nederlandse Taalunie (vast lid 9 oktober 2019 - 1 mei 2021)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 9 oktober 2019 - 25 november 2020)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Hoogstraten op 1 oktober 1958