U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid sinds 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Leuven op 23 november 1984
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (27 mei 2016 - 25 mei 2019)
Beroep
  • kabinetsmedewerker, stad Brussel (2012 - 2014)
  • fractiesecretaris, Brussels Hoofdstedelijk Parlement (2014 - 2016)
  • docent Europees migratiebeleid, Universiteit van Luik (2016 - 2019)
Diploma's
  • doctoraat politieke wetenschappen, VUB (2012)
  • MPhil European Studies, University of Cambridge (2008)
  • master moderne geschiedenis, KULeuven (2007)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 49 03