U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 september 2016)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 26 september 2016)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid sinds 26 september 2016)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid sinds 26 september 2016)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid sinds 26 september 2016)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 26 september 2016)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid sinds 26 september 2016)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid sinds 28 september 2016)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid sinds 25 september 2017)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Oostende op 13 juni 1966
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • districtsvoorzitter Antwerpen (sinds 1 januari 2016)
  • districtsschepen Antwerpen (1 januari 2013 - 31 december 2015)
Beroep
  • diensthoofd Afstandsonderwijs, Universiteit Antwerpen (1998 - 2016)
  • leraar Duits, CVO Deurne (1996 - 2005)
  • parlementair medewerker, Kamer van Volksvertegenwoordigers (1995 - 1995)
  • zelfstandig journalist (1993 - 1999)
Diploma's
  • kandidaat rechten, UFSIA (1998)
  • lerarenopleiding, VUB (1996)
  • gediplomeerde in de aanvullende studiën moderne talen - Duits, VUB (1994)
  • kandidaat wijsbegeerte, UFSIA (1991)
  • licentiaat geschiedenis, VUB (1991)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 42 32