U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 28 september 2015)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 28 september 2015)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (toegevoegd lid sinds 22 oktober 2015)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Izegem op 23 oktober 1970
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Gent (1 januari 2001 - 31 december 2012)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (8 juli 2004 - 2 mei 2007)
Beroep
  • fractiemedewerker, Vlaams Parlement (2007 - 2015)
  • fractiemedewerker, Senaat (1995 - 2004)
Diploma's
  • licentie vergelijkende cultuurwetenschappen, UGent (1992)
  • graduaat toegepaste communicate, HIBO (Gent) (1990)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 48 57