U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 4 mei 2016)
  • Open Vld (15 oktober 2014 - 1 mei 2016)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (sinds 4 mei 2016)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (eerste ondervoorzitter sinds 25 januari 2017)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid sinds 4 mei 2016)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid sinds 4 mei 2016)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid sinds 28 september 2016)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 4 mei 2016 - 24 januari 2017)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (15 oktober 2014 - 1 mei 2016)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 22 oktober 2014 - 1 mei 2016)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 22 oktober 2014 - 1 mei 2016)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 22 oktober 2014 - 1 mei 2016)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Poperinge op 1 november 1975
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Ieper (1 januari 2007 - 31 december 2012)
  • gemeenteraadslid Ieper (sinds 1 januari 2013)
Beroep
  • zelfstandig juriste
Diploma's
  • Licentie rechten, RUG (1998)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 43 67

Privé

Poperingseweg 73
8900 IEPER