U bent hier

Caroline Croo

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Caroline Croo?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (15 oktober 2014 - 23 februari 2017)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (15 oktober 2014 - 23 februari 2017)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 15 oktober 2014 - 23 februari 2017)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 15 oktober 2014 - 23 februari 2017)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 15 oktober 2014 - 23 februari 2017)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid 28 september 2016 - 23 februari 2017)

Meer info

Geboren te Gent op 28 januari 1963