U bent hier

Jan Hofkens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jan Hofkens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (25 juli 2014 - 25 september 2016)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (25 juli 2014 - 25 september 2016)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (voorzitter 24 september 2014 - 25 september 2016)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid 14 januari 2015 - 25 september 2016)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 september 2016)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 september 2016)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 september 2016)

Meer info

Geboren te Hoogstraten op 4 augustus 1969