U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
  • N-VA (25 juli 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (25 juli 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (eerste ondervoorzitter 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (eerste ondervoorzitter 10 december 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Deontologische Commissie (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 24 september 2014 - 9 december 2014)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Izegem op 16 november 1981
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Izegem (sinds 1 januari 2013)
  • gemeenteraadslid Izegem (sinds 1 januari 2007)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (20 juli 2010 - 24 mei 2014)
Beroep
  • Raadgever, Vlaams minister Geert Bourgeois (2004 - 2008)
  • Parlementair medewerker, Vlaams Parlement (2008 - 2009)
  • Woordvoerder, Vlaams minister Geert Bourgeois (2009 - 2010)
Diploma's
  • Master Overheidsmanagement en -beleid, KULeuven (2004)
  • Licentie Politieke wetenschappen, UGent (2003)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Voetbalstraat 23
8870 IZEGEM