U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 25 juli 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Hoofdstad (sinds 25 juli 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid sinds 14 januari 2015)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (vast lid sinds 21 juni 2017)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid sinds 28 september 2016)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Temse op 14 maart 1983
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Watermaal-Bosvoorde (1 januari 2013 - 30 september 2015)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 28 april 2017)
Beroep
  • communicatiemedewerker, Brigitte Grouwels (2012 - 2014)
  • fractiemedewerker, Brusselse Hoofdstedelijke Raad (2008 - 2012)
  • corporate credit officer, KBC (2006 - 2008)
Diploma's
  • Master in Europe & the world 1500-2000, KULeuven, Uniwersytet Warszawski (2006)
  • academische lerarenopleiding, KULeuven (2005)
  • Master in Oost-Europese Talen en Cultuur, KULeuven (2005)
Interesses
  • Brussel
  • Sport
  • Stedenbeleid
  • LGBTIQ

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Paul de Mertenlaan 73/3
1090 JETTE