U bent hier

Steve Vandenberghe

Vlaams Volksvertegenwoordiger: Steve Vandenberghe

Geïnteresseerd in alle initiatieven van Steve Vandenberghe?

Blijf op de hoogte van nieuwe initiatieven van Steve Vandenberghe

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 24 juni 2015)
  • sp·a (25 juni 2014 - 22 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (sinds 24 juni 2015)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid sinds 30 september 2015)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid sinds 30 september 2015)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 30 september 2015)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (25 juni 2014 - 22 september 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Veurne op 5 juni 1971
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Bredene (sinds 1 januari 2010)
  • schepen Bredene (1 januari 1995 - 31 december 2009)
Beroep
  • schooldirecteur, Gemeenschapsonderwijs (2006 - 2014)
  • onderwijzer, Gemeenschapsonderwijs (1992 - 2006)
Diploma's
  • onderwijzer, HPI Brugge (1992)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Ganzenstraat 25
8450 BREDENE
Telefoon: +32 59 33 28 37

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 498 88 50 02