U bent hier

Barbara Bonte

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Barbara Bonte?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (25 mei 2014 - 27 september 2015)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 27 september 2015)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (toegevoegd lid 24 september 2014 - 27 september 2015)
  • Commissie voor Onderwijs (toegevoegd lid 24 september 2014 - 27 september 2015)

Meer info

Geboren te Jette op 13 mei 1983