U bent hier

Ben Weyts

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Ben Weyts?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (25 mei 2014 - 24 juli 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 24 juli 2014)

Meer info

Geboren te Leuven op 12 november 1970
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 24 juli 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
Minister
  • Vlaams minister van Mobiliteit, Openbare Werken, Vlaamse Rand, Toerisme en Dierenwelzijn (sinds 25 juli 2014)