U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Bonheiden op 1 november 1971
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Antwerpen (sinds 1 januari 2013)
  • districtsvoorzitter Borgerhout (1 januari 2007 - 31 december 2012)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 16 maart 2015)
Andere functies
  • partijvoorzitter Groen!-Groen (25 oktober 2009 - 14 november 2014)
Diploma's
  • master in developing area studies, University of Hull (UK) (1994)
  • licentiaat sociologie, KULeuven (1993)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 473 87 00 91