Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (tweede ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid sinds 26 september 2016)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 26 september 2016)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 24 september 2014 - 25 september 2016)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid 14 januari 2015 - 25 september 2016)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Zele op 24 september 1959
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 7 november 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
Beroep
  • arbeidsbemiddelaar, VDAB (1992 - 2010)
  • bediende, RVA/VDAB Sint-Niklaas (1982 - 1992)
  • bediende, Klinisch Labo Dendermonde (1978 - 1982)
Interesses
  • werkgelegenheid
  • sport
  • cultuur
  • jeugd

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Cesar Meeusstraat 14
9240 ZELE
Telefoon: +32 52 44 85 41

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 497 94 71 38