U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 26 mei 2019)
  • Vlaams Belang (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (toegevoegd lid 18 januari 2017 - 25 mei 2019)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Antwerpen op 27 oktober 1972
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Antwerpen (sinds 1 januari 2007)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • derde ondervoorzitter van de Senaat (9 oktober 2007 - 12 oktober 2009)
  • Bureaulid van de Senaat (sinds 18 juli 2019)
  • fractievoorzitter in de Senaat (17 juli 2014 - 23 mei 2019)
Beroep
  • advocate/fiscaliste (1997 - 2007)
Diploma's
  • master in Tax Law, UIA (1999)
  • licentiaat rechten, UFSIA/UIA (1997)