U bent hier

Dinsdag 25 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op dinsdag 25 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit in het krokusreces ingepland.
Onze excuses.

Elke Van den Brandt

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Elke Van den Brandt?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Gemengde Overlegcommissie Vlaams Parlement - Raad van de Franse Gemeenschapscommissie (vast lid 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (eerste ondervoorzitter 24 september 2014 - 25 mei 2019)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Borgerhout op 21 februari 1980
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (4 juli 2019 - 17 juli 2019)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (26 mei 2019 - 17 juli 2019)
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (16 juli 2009 - 24 mei 2014)
Minister
  • Brussels minister van Mobiliteit, Openbare Werken en Verkeersveiligheid (sinds 18 juli 2019)