U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (sinds 1 september 2017)
  • N-VA (25 mei 2014 - 31 augustus 2017)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 24 september 2014 - 31 augustus 2017)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 31 augustus 2017)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 31 augustus 2017)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Kortrijk op 18 februari 1959
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Brugge (sinds 1 januari 2007)
Interesses
  • toerisme - cultuur - erfgoed
  • onderwijs
  • economie - ruimtelijke ordening

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Boomgaardstraat 11
8000 BRUGGE
Telefoon: +32 50 34 07 40