U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
  • N-VA (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (sinds 26 mei 2019)
  • Bureau (derde ondervoorzitter sinds 18 juni 2019)
  • Uitgebreid Bureau (derde ondervoorzitter sinds 18 juni 2019)
  • Commissie ad hoc (vast lid sinds 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Bureau (secretaris 25 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 25 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (voorzitter 14 januari 2015 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 6 januari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid 13 maart 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid 15 oktober 2014 - 5 januari 2016)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 14 oktober 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Bonheiden op 29 december 1981
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Londerzeel (18 december 2015 - 31 december 2018)
  • gemeenteraadslid Londerzeel (sinds 1 januari 2006)
  • schepen van financiën, begroting en personeel Londerzeel (1 januari 2014 - 17 december 2015)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (11 januari 2019 - 23 mei 2019)
  • volksvertegenwoordiger (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
Beroep
  • leerkracht volwassenenonderwijs, CVO Lethas (2003 - 2007)
  • medewerker, N-VA Kamerfractie (2007 - 2009)
  • persoonlijk medewerker, Vlaams minister van Financiën, Begroting, Werk, Ruimtelijke Ordening en Sport (2009 - 2010)
Diploma's
  • aggregaat, UAntwerpen (2004)
  • licentiaat romaanse filologie, VUBrussel (2003)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Pilatusveld 6
1840 LONDERZEEL
GSM: +32 496 68 49 27