U bent hier

Grete Remen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (7 maart 2019 - 25 mei 2019)
  • N-VA (25 mei 2014 - 6 maart 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 12 maart 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 12 maart 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 12 maart 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 26 september 2016 - 12 maart 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 24 september 2014 - 25 september 2016)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Koersel op 16 december 1966